Namen-index

Index van (achter)namen voorkomende in de genealogische database van Hans Omlo.


Home | Genealogie Omlo | Genealogie de Boer | Genealogie Nijhuis | Genealogie Nijhof | Privacy


Laatste Update: 03-12-2014

De periode die wordt genoemd, betreft de jaartallen waartussen de betreffende naam in mijn bestand voor komt.

Spring naar eerste letter van de naam:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

naam                  plaats          prov/land  periode
---------------------------------------------------------
A
Abbink                Eibergen          GE      1744-1818
Adema                 Apeldoorn         GE      1915-1960
Adema                 Assen             DR      1917-1935
Adema                 Bolsward          FR      1845-1889
Akkerman              Assen             DR      1920-1952
Akkerman              Groningen         GR      1851-1894
Alferdinck            Eibergen          GE      1830-1884
B
Baak                  Eibergen          GE      1858-1910
Bannink               Gelselaar         GE      1755-1802
Barcklage             Winschoten        GR      1661-1696
Barge, ten            Eibergen          GE      1824-1856
Barkhof               Assen             DR      1839-1911
Barkhof               Borger            DR      1873-1934
Beernink              Eibergen          GE      1745-1851
Benink                Assen             DR      1866-1929
Bennink               Eibergen          GE      1823-1867
Berghuis              Groningen         GR      1919-1976
Beun                  Nijensleek        DR      1836-1882
Blomsma               Assen             DR      1899-1947
Blomsma               Smilde            DR      1842-1897
Bödeker               Groningen         GR      1836-1847
Bodenstaff            Assen             DR      1858-1890
Boer                  Zuidlaren         DR      1908-1944
Boer, de              Apeldoorn         GE      1903-1987
Boer, de              Franeker          FR      1838-1957
Boer, de              Leeuwarden        FR      1815-1859
Boer, de              Woudsend          FR      1784-1810
Boering               Assen             DR      1869-1908
Bomers                Beltrum           GE      1854-1982
Bomers                Eibergen          GE      1779-1941
Boog                  Assen             DR      1907-1992
Boon                  Amsterdam         NH      1908-1983
Bootsma               Franeker          FR      1814-1856
Bouwmeester           Eibergen          GE      1793-1840
Bouwmeesters          Eibergen          GE      1819-1912
Bouwmeesters          Haaksbergen       OV      1836-1859
Braak, te             Eibergen          GE      1727-1849
Braak, ter            Eibergen          GE      1780-1835
Brake, te             Eibergen          GE      1835-1898
Brincke, ten          Eibergen          GE      1827-1882
Bruin, de             Avereest          OV      1860-1896
Bussink               Neede             GE      1773-1808
D
Diepenbroek           Eibergen          GE      1816-1899
Dievelman             Borculo           GE      1775-1839
Doeven                Eibergen          GE      1754-1873
Draaisma              Franeker          FR      1862-1879
Drenth                Groningen         GR      1906-1983
Drenthen              Smilde            DR      1846-1930
E
Ebberink              Lichtenvoorde     GE      1794-1848
Ebeling               Assen             DR      1885-1908
Engsink               Eibergen          GE      1812-1883
Enxink                Borculo           GE      1807-1853
Everts                Assen             DR      1846-1922
F
Francke               Assen             DR      1856-1880
Francke               Groningen         GR      1885-1902
Fruchting             Eibergen          GE      1841-1869
G
Geelink               Eibergen          GE      1803-1967
Geelink               Groenlo           GE      1913-1975
Geerdink              Eibergen          GE      1809-1846
Geerdink              Eibergen          GE      1909-1987
Gerrits               Noordbarge        DR      1795-1839
Goris                 Apeldoorn         GE      1876-1958
H
Haarman               Verwolde          GE      1806-1850
Hafakker              Hilversum         NH      1840-1946
Hamers                Franeker          FR      1847-1887
Harmelink             Borculo           GE      1802-1830
Harmsen               Apeldoorn         GE      1915-1945
Hars                  Assen             DR      1820-1907
Harsevoort            Assen             DR      1855-1957
Heijden, van der      Apeldoorn         GE      1876-1899
Heijink               Borculo           GE      1773-1827
Hogenberk             Amsterdam         NH      1903-1976
Hogenberk             Assen             DR      1857-1996
Hogenberk             Avereest          OV      1840-1899
Hogenberk             Borger            DR      1879-1943
Hogenberk             Muntendam         GR      1909-1945
Hogenberk             Norg              DR      1920-1930
Hogenberk             Smilde            DR      1883-1983
Hogenberk             Utrecht           UT      1908-1972
Hogenberk             Veenhuizen        DR      1834-1936
Hogenbirk             Amsterdam         NH      1893-1995
Hogenbirk             Assen             DR      1857-1995
Hogenbirk             Deventer          OV      1920-1979
Hogenbirk             Emmen             DR      1884-1981
Hogenbirk             Groningen         GR      1885-1994
Hogenbirk             Hilversum         NH      1892-1948
Hogenbirk             Oude Pekela       GR      1893-1978
Hogenbirk             Utrecht           UT      1912-1993
Hogenbirk             Weesperkarspel    NH      1772-1809
Hoogenberk            Almelo            OV      1914-1963
Hoogenberk            Amsterdam         NH      1912-1984
Hoogenberk            Assen             DR      1870-1951
Hoogenberk            Avereest          OV      1842-1918
Hoogenberk            Borger            DR      1873-1923
Hoogenberk            Veenhuizen        DR      1847-1895
Hovenkamp             Borger            DR      1904-1923
Hulsink               Eibergen          GE      1762-1837
Huurne, ter           Eibergen          GE      1814-1856
J
Jans                  Winschoten        GR      1654-1684
Jansma                Haskerland        FR      1871-1941
Jurjens               Winschoten        GR      1659-1703
K
Kadijk                Andel, Den        GR      1833-1872
Kamsma                Franeker          FR      1820-1881
Kaufman               Assen             DR      1894-1950
Kerstholt             Groningen         GR      1916-1973
Klein Bogt            Eibergen          GE      1791-1845
Knorren               Smilde            DR      1880-1949
Kooistra              Assen             DR      1890-1964
Koops                 Assen             DR      1841-1949
Kots                  Eibergen          GE      1858-1908
Kotz                  Zwillbrock            D   1839-1849
Krikke                Beilen            DR      1827-1888
Kromkamp              Smilde            DR      1883-1902
Kroninga              Groningen         GR      1836-1847
Kuiper                Oude Pekela       GR      1899-1930
L
Laferte               Assen             DR      1843-1961
Lamberts              Assen             DR      1826-1920
Lammerts              Assen             DR      1898-1932
Lierop, van           Amsterdam         NH      1908-1936
Lijftogt              Borculo           GE      1825-1870
Loeke, te             Eibergen          GE      1887-1966
Lubberdink            Borculo           GE      1805-1837
Luppes                Winschoten        GR      1661-1730
M
Meevink               Eibergen          GE      1774-1821
Meijer                Assen             DR      1895-1992
Melles                Winschoten        GR      1697-1781
Menkhorst             Eibergen          GE      1762-1870
Micka                 Assen             DR      1856-1932
Minkhorst             Lichtenvoorde     GE      1793-1911
Mulder                Norg              DR      1920-1956
Mulder                Oude Pekela       GR      1920-1962
N
Naaldenberg           Borculo           GE      1721-1871
Nijenhuis             Eibergen          GE      1682-1771
Nijhof                Borculo           GE      1800-1882
Nijhof                Eibergen          GE      1776-1992
Nijhof                Geesteren         GE      1763-1808
Nijhof                Gelselaar         GE      1697-1810
Nijhof                Groenlo           GE      1780-1994
Nijhof                Laren             GE      1777-1885
Nijhof                Lichtenvoorde     GE      1878-1890
Nijhof                Lochem            GE      1681-1826
Nijhof                Neede             GE      1699-1825
Nijhoff               Emmen             DR      1779-1981
Nijhoff               Noordbarge        DR      1782-1894
Nijhuis               Borculo           GE      1761-1808
Nijhuis               Eibergen          GE      1692-1995
Nijhuis               Haaksbergen       OV      1759-1860
Nijhuis               Neede             GE      1772-1812
Niuhof                Gelselaar         GE      1716-1738
O
Oertel                Soerabaja             RI  1921-1950
Omlo                  Assen             DR      1859-1965
Omlo                  Groningen         GR      1737-1841
Ottinck               Eibergen          GE      1818-1869
Ottinck               Groenlo           GE      1777-1829
Overbeeke             Eibergen          GE      1878-1946
P
Paalhaar              Eibergen          GE      1796-1905
Paas                  Assen             DR      1838-1874
Pepping               Noordbarge        DR      1853-1867
Philips               Assen             DR      1895-1926
Pieters Rijpstra      Franeker          FR      1811-1897
Pleiter               Utrecht           UT      1912-1937
Plomp                 Assen             DR      1881-1895
Pluijm                Amsterdam         NH      1902-1961
Poulus                Amsterdam         NH      1864-1968
Resing                Eibergen          GE      1880-1911
Riet, te              Eibergen          GE      1756-1849
Rijpstra              Franeker          FR      1814-1908
Roessink              Eibergen          GE      1695-1726
Roossink              Eibergen          GE      1760-1837
Ruijter, de           Amsterdam         NH      1863-1970
S
Scheen                Groningen         GR      1762-1778
Schovers              Groenlo           GE      1774-1846
Schreurs              Assen             DR      1857-1905
Schurink              Eibergen          GE      1805-1884
Sieverinck            Zwillbrock            D   1839-1849
Smit                  Assen             DR      1902-1977
Starte, te            Eibergen          GE      1838-1876
Sterken               Smilde            DR      1864-1973
Stoetman              Assen             DR      1859-1982
Stoltenberg           Laren             GE      1822-1861
Stoltenberg           Lochem            GE      1702-1780
Stootman              Assen             DR      1863-1944
Strating              Musselkanaal      GR      1909-1963
Strating              Noordbarge        DR      1855-1890
Strating              Termunten         GR      1846-1874
Suters                Eibergen          GE      1755-1856
T
Talens                Oude Pekela       GR      1893-1938
Tekkelenborg          Borculo           GE      1821-1859
Tenbrinke             Eibergen          GE      1781-1851
Terrieth              Eibergen          GE      1813-1911
Tiemes                Avereest          OV      1840-1852
Tigelovend            Eibergen          GE      1811-1852
Tijmes                Avereest          OV      1831-1887
Tijmes                Veenhuizen        DR      1871-1893
U
Udema                 Winschoten        GR      1668-1706
Urk, van              Assen             DR      1897-1978
V
Velderman             Gorssel           GE      1802-1850
Vermeulen             Hilversum         NH      1870-1897
Visser                Bolsward          FR      1844-1889
Vliet, van der        Groningen         GR      1782-1872
Vroome, de            Smilde            DR      1849-1935
Vrugten               Borculo           GE      1795-1836
W
Westendorp            Eibergen          GE      1853-1922
Wiegerinck            Eibergen          GE      1912-1949
Wolthuis              Assen             DR      1899-1987
Z
Zieverink             Eibergen          GE      1817-1853
Zwaan                 Bovenkarspel      NH      1781-1818

 Wilt u nadere informatie over in deze lijst voorkomende personen. 
Stuur een e-mail naar Hans Omlo met uw concrete vraag.


Terug naar de kop van deze bladzijde

Home | Genealogie Omlo | Genealogie de Boer | Genealogie Nijhuis | Genealogie Nijhof | Privacy

Heeft u aanvullingen, opmerkingen of andere informatie betreffende het op mijn homepage gepubliceerde of heeft u suggesties voor verbetering(en) van het geheel, laat het mij weten en stuur uw reactie in een e-mail Hans Omlo


Created by PRO-GEN 'Genealogie à la Carte' software
© J. Mulderij & D.J. Scholte in't Hoff, Markelo, The Netherlands